„Niewolnica Isaura” – Odcinek 8: Isaura umawia się z Tobiasem

W 8. odcinku telenoweli „Niewolnica Isaura”: Isaura nie przestaje rozmyślać o Tobiasu. Emisja 10 marca 2024 o godz. 9.15 w TVP Kobieta.

Tobias jest pod wrażeniem pięknej Isaury. Umawiają się na spotkania o tej samej porze i w tym samym miejscu. Po powrocie do domu młodzieniec mówi o tym swojej siostrze Tais, która bardzo się cieszy, ale i ostrzega brata. Malvina, rozmawiając ze swoją niewolnicą, odkrywa, że ta jest bardzo nieszczęśliwa. Santa zdradza jej, że powodem smutku jest rozdzielenie jej z jej wielką miłością – niewolnikiem Andre.

Leoncio szuka Isaury na farmie, ale jej nie znajduje. W przędzalni spotyka Rosę, która go kokietuje. Isaura, która przychodzi po szal dla pani Ester, natychmiast się wycofuje, widząc Leoncia z Rosą. Isaura stale pamięta o rozmowie z Tobiasem. Nie może jednak wyjść na umówione spotkanie, bo Ester prosi, by jej poczytała. Tobias udaje się w umówione miejsce, ale jest zawiedziony, bo nie spotyka Isaury. Idzie jej szukać i pojawia się na farmie Santa Cruz.

Opracowanie TVP
Premierowa emisja w sobotę 9 marca 2024 o godz. 9.15 w TVP Kobieta. Powtórka w niedzielę 10 marca o godz. 17.55.
Więcej informacji o serialu „Niewolnica Isaura” na stronie www.novela.pl/niewolnica-isauraTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.