„Niewolnica Isaura” – Odcinek 2: Leoncio poznaje Isaurę

W 2. odcinku telenoweli „Niewolnica Isaura”: Leoncio wraca do rodzinnego domu. Emisja 17 lutego 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta.

Comendador Almeida mówi, że po powrocie Leoncia Isaura nie będzie już mogła jeść z domownikami przy wspólnym stole. Jako niewolnica będzie jadła w kuchni, tak jak inni jej stanu. Isaura przypadkowo słyszy rozmowę na ten temat i wyprzedzając fakty, sama proponuje pani Ester takie rozwiązanie. Dziewczyna zastanawia się dlaczego Comendador Almeida jej nie lubi i dlaczego jednocześnie pani Ester traktują ją zupełnie inaczej. Pyta o to Januarię, która twierdzi, że nie wie dlaczego tak się dzieje.

Służąca Ana przygotowuje dom na przyjazd Leoncia. Młodzieniec nie cieszy się dobrą opinią u swojego ojca, który przypomina, że syn zawsze był złym uczniem i buntownikiem, że rzucił studia medyczne, a potem prawnicze, by w końcu w Paryżu studiować fizykę. Aolmeida podkreśla, też, że jeśli Leoncio nie wróci z Europy z dyplomem, nie da mu więcej ani grosza. Sceptyczna wobec osoby Leoncia jest również Januaria, która uważa syna właścicieli za typowego darmozjada.

Opracowanie TVP
Premierowa emisja w sobotę 17 lutego 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta. Powtórka w niedzielę 18 lutego o godz. 18.05.
Więcej informacji o serialu „Niewolnica Isaura” na stronie www.novela.pl/niewolnica-isauraTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.