„Niewolnica Isaura” – Odcinek 6: Isaura trafia do celi, w której przebywa Andre

W 6. odcinku telenoweli „Niewolnica Isaura”: Isaura odkrywa na farmie celę niewolników. Emisja 2 marca 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta.

Komandor Almeida nalega, by Leoncio spotkał się z Malviną i prosi syna, aby mu zaufał. Leoncio planuje jednak wyjazd na farmę, gdzie przebywa jego matka wraz z Isaurą i obiecuje spotkanie z Malviną, gdy tylko wróci. Fontoura uważa za bardzo dziwne, że Leoncio nie był obecny na kolacji, a Henrique kwestionuje szlachetność, którą według Almeidy posiada jego syn. W tawernie Almeida spotyka towarzyszkę zabaw Leoncia i nawiązuje z nią znajomość.

W Engenho Rosa przynosi Andre więcej jedzenia i prosi go o solidną pracę na plantacji i posłuszeństwo wobec Francisca. Dzięki temu będzie mogła prosić o przeniesienie go do pracy w domu. Na farmie niepocieszona Ester opowiada Isaurze, że Leoncio nigdy nie był takim dobrym synem, o jakim marzyła, a po powrocie z Europy stał się jeszcze gorszy. Isaura ubolewa przed Januarią nad nieszczęściem Ester, a niewolnica mówi, że tylko dziewczyna uszczęśliwia swoją panią. Jednocześnie prosi Isaurę, aby była bardzo ostrożna w stosunku do Leoncia.

Nocą Isaura, spacerując po farmie, trafia na celę niewolników, w której spotyka Andre. W pobliskiej okolicy, w domu młodego dziedzica Tobiasa, jego matka mówi, że Campos de Goytacazes nie jest dobrym miejscem do życia dla niego i jego siostry Tais. Uważa też, że jej syn jest zbyt przytłoczony odpowiedzialnością za kontynuowanie pracy ojca.

Opracowanie TVP
Premierowa emisja w sobotę 2 marca 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta. Powtórka w niedzielę 3 marca o godz. 17.55.
Więcej informacji o serialu „Niewolnica Isaura” na stronie www.novela.pl/niewolnica-isauraTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.