„Niewolnica Isaura” – Odcinek 5: Leoncio sprawia kolejny zawód rodzicom

W 5. odcinku telenoweli „Niewolnica Isaura”: Ester wyjeżdża na farmę i zabiera ze sobą Isaurę. Emisja 2 marca 2024 o godz. 8.40 w TVP Kobieta.

Leoncio mówi, że szukał Isaury na plantacji i zachowuje się wobec niej bardzo złośliwie. Januaria jest pełna obaw co do jego intencji, ale dziewczyna twierdzi, że nic złego się nie stało. Komandor Almeida rozmawia z Ester o Malvinie, którą uważa za najlepszą kandydatkę na żonę dla swojego syna. W tym samym czasie Leoncio bezskutecznie poszukuje Isaury na terenie majątku, oświadcza też, że nie będzie na kolacji z Fontourą i jego dziećmi, bo wybiera się do tawerny, aby się zabawić.

Almeidzie jest wstyd przed gośćmi, gdy syn się nie pojawia. Ester, rozczarowana postawą Leoncia i jego kłótniami z ojcem, postanawia wyjechać na farmę. Ma jej towarzyszyć Isaura. Januaria jest z tego powodu szczęśliwa, ponieważ dziewczyna będzie z dala od kłopotliwego dla niej towarzystwa. Młody Almeida przeprasza ojca za to, co zrobił. Na wieść o tym, że Isaura towarzyszy Ester na farmie, pod pretekstem przeprosin matki, planuje tam pojechać.

W Engenho Rosa ponownie idzie do Andre i mówi, że nie przeszkadza jej ryzyko odwiedzania go, ponieważ wie, jak dogadać się z nadzorcą. Niewolnik jest bardzo wdzięczny za jej gest i troskę. Francisco nie jest zadowolony, gdy Rosa mówi, że nie dowiedziała się, kto zaniósł jedzenie Andre, ale obiecuje, że wkrótce się tego dowie.

Opracowanie TVP
Premierowa emisja w sobotę 2 marca 2024 o godz. 8.40 w TVP Kobieta. Powtórka w niedzielę 3 marca o godz. 17.20.
Więcej informacji o serialu „Niewolnica Isaura” na stronie www.novela.pl/niewolnica-isauraTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.