„Niewolnica Isaura” – Odcinek 4: Isaura wpada w oko Leonciowi

W 4. odcinku telenoweli „Niewolnica Isaura”: Leoncio zaczepia Isaurę podczas spaceru. Emisja 25 lutego 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta.

Comendador Almeida jest rozczarowany, gdy dowiaduje się, że Leoncio w Paryżu wydał wszystkie pieniądze – na kobiety i alkohol. Jednocześnie nie ukończył studiów. Ojciec domaga się, aby syn znalazł pracę i jest oburzony słysząc, że ten chciałby zainwestować rodzinny majątek na giełdzie. Leoncio chwali Isaurę, jednocześnie poniżając ją i prawie ją całuje, ale dziewczyna ucieka, gdy słyszy wołanie pani Ester. Comendador Almeida mówi synowi, że przekaże mu zarządzanie swoim majątkiem pod warunkiem, że ten się ożeni.

Isaura spacerując po plantacji widzi jadącego Leoncia, który przyznaje, że jej szukał. Nadzorca zmusza niewolników do ciężkiej pracy w polu. Zdając sobie sprawę, że ktoś zaniósł jedzenie niewolnikowi uwięzionemu w celi, prosi Rosę, aby pomogła mu dowiedzieć się, kto to zrobił, obiecując w zamian nagrodę. Tymczasem w domu rodziny Fontoura trwają rozmowy na temat możliwości poślubienia przez Leoncia Malviny, co jednak wydaje się być trudnym zadaniem. Fontoura otrzymuje list od Comendadora Almeidy zapraszający go razem z rodziną na kolację.

Opracowanie TVP
Premierowa emisja w sobotę 25 lutego 2024 o godz. 9.20 w TVP Kobieta. Powtórka w niedzielę 26 lutego o godz. 18.10.
Więcej informacji o serialu „Niewolnica Isaura” na stronie www.novela.pl/niewolnica-isauraTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.