„Latynoski ogier” w TV Puls

Meksykańscy aktorzy Salma Hayek i Eugenio Debrez w hollywoodzkim filmie „Latynoski ogier” w czwartek o godz. 21.45 w TV Puls.

Ona zachwyciła Amerykanów kreacją Caroliny w filmie Roberta Rodrígueza „Desperado”. Od tamtej pory zagrała w wielu hollywoodzkich megaprodukcjach tj. „Od zmierzchu aż do świtu” czy „Frida” w reżyserii Julie Teymor. On wkupił się w społeczność amerykańską, szczególnie pochodzenia latynoskiego, stosunkowo niedawno ckliwym filmem „Instrukcji nie załączono”. Jako że oboje są z Meksyku i całkiem dobrze radzą sobie w komedii, odnaleźli się na planie „Latynoskiego ogiera” (oryg. How to be a Latin Lover) w reżyserii Kena Marino.

Eugenio Derbez wciela się w postać Maxima, stereotypowego latynoskiego uwodziciela, zdolnego złamać serce każdej kobiety. Za sprawą swoich umiejętności udało mu się nawet poślubić starszą od siebie milionerkę. Dzięki temu małżeństwu mógł żyć w luksusie i niczym się nimi przejmować. Do czasu… Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, że jego 80-letnia żona nie jest mu wierna, przez co on zmuszony jest zacząć życie od nowa. Postanawia więc wprowadzić się do swojej siostry Sary (w tej roli Salma Hayek), która wychowuje samotnie syna. Maximo postanawia wprowadzić chłopca w tajniki uwodzenia. Co z tego wyjdzie?

Film miał w Polsce jedynie telewizją premierę, przed rokiem w CANAL+. W czwartek 18 kwietnia o godz. 21.45 TV Puls jako pierwsza pokaże go w telewizji naziemnej.

[tabs tab1=”Zwistun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.