Salma Hayek wyprodukuje meksykański serial "Monarca" | novela.pl

Salma Hayek wyprodukuje meksykański serial “Monarca”

novela.pl 9 lipca 2018 0

Wytwórnia Salmy Hayek Ventanarosa, Lemon Studios i Stearns Castle wyprodukują meksykański serial oryginalny Netflixa pt. “Monarca”. Wystąpią w nim Irene Azuela i Juana Manuela Bernala

Salma Hayek wyprodukuje meksykański serial “Monarca”

Meksykańska wytwórnia Lemon Studios braci Rovzar, spod której wyszły popularne seriale “Sr. Ávila” i “La piloto”, nawiązała współpracę z Netflixem. Wspólnie z Ventanarosą, firmą producencką Salmy Hayek, oraz Stearns Castle stworzą serial o roboczym tytule “Monarca”. Zagrają w nim Irene Azuela (“El hotel de los secretos”) i Juana Manuela Bernala (“Kapadocja”).

Pomysł na serial wyszedł od Diega Gutierreza (serial “Od zmierzchu do świtu), który współpracował z Salmą Hayek przy “Brzyduli Betty”. Trzy lata temu został on przedstawiony amerykańskiej stacji ABC, jednak ta ostatecznie nie podjęła się jego realizacji. Teraz zainteresował się nim Netflix. Zdjęcia mają ruszyć jesienią. Światowa premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

Serial “Monarca” ma być sagą wpływowej meksykańskiej rodziny, która zbudowała swoje imperium na produkcji tequili. Będzie opowiadać o władzy i bezkarności w Meksyku. Punktem wyjścia dla fabuły będzie sprzeciw jednego z członków rodziny wobec zepsutego systemu, do którego stworzenia przyczynili się jego najbliżsi.

Komentarze »


X