Film biograficzny poświęcony zmarłej piosenkarce Jenni Rivera jest już w fazie przedprodukcji. “Scenariusz już się tworzy, a tymczasem szukamy reżysera, który podejmie się współpracy” – wyznała siostra Jenni, Rossie Rivera. Osobą preferowaną przez Rossie jest aktor i reżyser Eugenio Derbez, którego ostatni film “Instrukcji nie załączono” okazał się wielkim hitem kasowym zarówno w Meksyku jak i w Stanach Zjednoczonych. “Chciałabym, żeby się zgodził. Widziałam jego filmy i odwalił kawał dobrej roboty. Spróbujemy skontaktować się z nim, aby złożyć propozycję” – dodała.

Pełnometrażowa produkcja to nie jedyny projekt, jaki życzy sobie zrealizować siostra Jenni Rivera. W dalszym ciągu trwa promocja ostatniego albumu artystki, złożonego z występów na żywo. A już w kolejce czeka premiera płyty z utworami Jenni w języku angielskim, marka ubrań firmowana nazwiskiem zmarłej, album ze zdjęciami, linia biżuterii, a nawet perfumy dla mężczyzn! O ile udostępnienie spuścizny artystycznej Rivery miłośnikom jej muzyki można uznać za właściwe, o tyle wykorzystywanie jej imienia do lansowania pachnideł i świecidełek jest mocno przesadzone. A Wy jak sądzicie?

Poniżej zamieszczamy jeden z ostatnich hitów Rivery “Resulta”. Utwór został napisany przez meksykańskiego piosenkarza i kompozytora Juana Gabriela, i promował ostatni studyjny album artystki pt. “La misma Gran Señora”.

[tabs tab1=”Jenni Rivera – Resulta”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


2 KOMENTARZE

    • Ja też tak uważam. Chcą zbijać kokosy na czyimś nieszczęściu.

      A Jeśli chodzi o film, uważam, że jest to dobry pomysł. Ja bym tutaj chętnie widział Anahi jako Jenni, ale ona chyba nie planuje wrócić do aktorstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.