“Groźny błękit” 30 maja w TVP1

Miguel Ángel Muñoz i Leticia Fabián protagonistami filmu “Groźny błękit”. Telewizyjna premiera we wtorek 30 maja o godz. 23:20 w TVP 1 .

We wtorek 30 maja Jedynka wyemituje premierowo hiszpańsko-meksykański film telewizyjny pt. “Groźny błękit” (oryg. La piel azul). Jego produkcją zajęły się trzy wytwórnie, Antena 3 Film, BocaBoca oraz Televisa. Scenariusz stworzył Nacho Faerna (“Prim, el asesinato de la calle del Turco”). Zdjęcia powstały w 2009 roku u wybrzeży Alicante pod batutą hiszpańskiego reżysera Gonzala Lópeza Gallego (“Apollo 18”, “Nad grobem”). W obsadzie znaleźli się Miguel Ángel Muñoz (serial “Sin identidad”), Leticia Fabián (“Prada albo nic”), Manuela Vellés (“Chaotyczna Anna”, “Napaść”), Alejandro Albarracín (“Prawdziwa historia rodu Borgiów”) i Rafael Amaya (seriale “Królowa Południa”, “El señor de los cielos”). W Hiszpanii film był emitowany w formie dwuodcinkowego miniserialu i zgromadził średnio 2,4 miliona widzów.

Germán i kilkoro jego przyjaciół: Luis, Sophie, Carlota, Amaya, Fernando, Bel wyruszają w rejs luksusowym jachtem. Wszyscy są w coraz lepszych humorach, wspomagając się dużą ilością szampana. Wydaje się, że przed rozbawionymi, młodymi ludźmi cały świat stoi otworem i nic nie może zmącić tej atmosfery. Ale od szampańskiej zabawy, tylko krok do tragedii, która ma wkrótce nastąpić. Prawdziwy koszmar zaczyna się wówczas, kiedy ogarnięci szaleństwem wycieczkowicze skaczą jeden po drugim do morza. Nikt nawet nie pomyślał o opuszczeniu drabinki, by zapewnić sobie powrót na pokład. Uwięzieni na środku morza rozpoczynają dramatyczną walkę o przeżycie. Sytuacja pogarsza się z minuty na minutę, czyhają na nich różne niebezpieczeństwa, grozi im hipotermia.Comments

  1. Fabuła podobna do filmu Ocean strachu .

  2. Ciekawie zapowiadający się film hiszpański, tylko szkoda że będzie tak póżno jakby nie mogli go w Tvp1 puścić o 22.20? Ale może choć trochę uda mi się go obejrzeć w tv we wtorek póżnym wieczorem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.