„Miłość na zakręcie” – Odcinek 12: Podstęp Morettiego

W 12. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania staje przed Martínem przebrana za Angustias. Emisja 1 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Lucíę przeraża świadomość, że zakochała się w chłopaku swojej córki. Chce natychmiast zerwać z Diegiem. Tania ponownie korzysta z usług Martína. Mężczyzna z radością przyjmuje jej zlecenie i nie przypuszcza, że wpadł w kolejną pułapkę Morettiego. Diego na próżno usiłuje przetłumaczyć Emie, że nic do niej nie czuje. Opuszcza bar, zostawiając ją w towarzystwie Luki, który także ma złamane serce. Oboje próbują się wzajemnie pocieszać i tak wpadają sobie w ramiona.

Moretti rozkazuje Tanii zaprosić Martína na kolację. Decyduje za nią jak ma się ubrać i ucharakteryzować. Ponieważ Lucía nie odbiera połączeń od Diega, ten zjawia się w siedzibie jej firmy i prosi o rozmowę. Benito wzrusza się opowieścią chłopaka. Inaczej niż Lucía, która oświadcza, że już nigdy nie będą razem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.