Argentyńska telenowela pt. “Droga miłości” (oryg. Camino al amor), emitowana na kanale iTVN, zagościła w katalogu Player.pl W rolach głównych Sebastián Estevanez, Mariano Martínez, Carina Zampini i Juan Darthés.

Głównym bohaterem jest przystojny Rocco zakochany w pięknej Lupe. Przyjęcie weselne pary zostaje przerwane z powodu przykrej wiadomości. Siostra pana młodego, Gina, informuje go, że ich ojciec trafił do szpitala. Pomimo tego, że Rocco nie widział się z nim od wielu lat po tym, jak dowiedział się o podwójnym życiu swojego taty, postanawia pojechać do Buenos Aires. Podróż staje się okazją do wspomnień. Rocco przypomina sobie swoją wielką miłość, Malenę Mendelez. Tak się składa, że jest ona siostrzenicą Lili, kobiety która była kiedyś kochanką jego ojca. Wygląda na to, że los znowu połączy tych dwoje – Malena od jakiegoś czasu mieszka w Buenos Aires. Tam nieszczęśliwie wyszła za mąż za Fernando. Mężczyzna postanawia opuścić swoją żonę, pozostawiając na jej głowie opiekę nad synem, Thomasem. 
W szpitalu dochodzi do przypadkowego spotkania Rocco i Maleny. Oboje odkrywają, że łączące ich uczucie nie wygasło.


150 KOMENTARZE

  1. A ja na obecna chwile uslyszlam, ze tv4 dla osob, ktore wczesnie wstaja bo nie umia dluzej spac, planuje po nie igraj z aniolem o 6.00 dalej kontunuowac pasmo powtorkowe i jeszcze wyemitowac telki, ktore jeszcze nie zostaly powtorzone, czyli miedzy innymi : Nieposkromiona milosc i Prawdziwe uczucie. A wiadomosci o nowych premierach otrzymamy w przyszlym tygodniu.

  2. Włąśnie się dowiedziałem, że telenowela turecka Sila nie będzie emitowana od 24.sierpnia bo o 12 będzie powtórka “Strażnika pierścienia” od 24.08. więc co ten Puls kombinuje chyba że premierę Silii i innych nowości przenieśli na wrzesień.
    Nie rozumiem logiki Tv Puls mam nadzieję że w poneidziałek lub wtorek poznamy jakie będą nowości latino na jesieeń 2016r.

Comments are closed.