Ciąg dalszy serialu "Sześć sióstr" w WP TV | novela.pl

Ciąg dalszy serialu “Sześć sióstr” w WP TV

novela.pl 13 lutego 2018 3

Telewizja WP pokaże nowe odcinki hiszpańskiego serialu “Sześć sióstr”.

Ciąg dalszy serialu “Sześć sióstr” w WP TV

Hiszpański serial “Sześć sióstr” był jedną z premierowych propozycji telewizji WP. Mogliśmy śledzić go przez pierwsze trzy miesiące istnienia stacji. Po niemal rocznej przerwie widzowie ujrzą dalsze losy młodych dam z madryckiej socjety. Począwszy od czwartku 15 lutego – ok. godz. 3:30 w nocy – pokazywane będą nieemitowane dotąd odcinki serialu (od 66. odcinka). Widzowie znajdą je również w sieci na stronie WP.tv

3 komentarze »

  1. Palomita 16 lutego 2018 o 22:04 - Reply

    Nie ma odc. 66 na stronie WP.tv. Dlaczego?

  2. Izulka 15 lutego 2018 o 23:25 - Reply

    Serio? O 3.30 w nocy? Kto to im będzie oglądał? Nikt! Oglądałam wcześniej ten serial ale o normalnej porze chyba o 17.00 :) Ale teraz nie mam zamiaru oglądać :( Wiem że serial będzie dostępny w sieci ale wolę już obejrzeć coś innego bo “Sześć sióstr” moim zdaniem nie było rewelacją ;) Ale to nie zmienia faktu jak można o takiej godzinie emitować premierowe odcinki… Zastanawiam się czy nie obejrzeć ponownie “Prawdziwego uczucia” bo bardzo podobała mi się ta telka :)

  3. Fan Internado 14 lutego 2018 o 15:44 - Reply

    Mimo że nie zbyt interesuje mnie ten serial hiszpański to dla widzów którzy mają Wp1 będzie możliwość oglądania przez neta dalszych odcinków “Seis Hermanas” ponieważ kto będzie oglądał odcinki po 3 w nocy i to pewnie wcale nie oznacza że jakieś nowości np z Ameryki Południowej pojawią się na Wp1 bo jeśli by się pojawiły to pewnie o nieludzkiej porze.

Komentarze »


X