„Sześć sióstr” – Odcinek 327: Przeszłość Mariny

W 327. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa i Sofía mają wyjechać do Girony. Emisja 15 lutego 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Po ataku bombami chlorowymi w Belgii Rodolfo zostaje w prasie oskarżony o służenie Niemcom. To zagraża jego karierze politycznej i doprowadza do rozpaczliwej sytuacji z nieoczekiwanymi konsekwencjami. Benjamín informuje Dianę, że ze względu na zwolnienia nie dotrzymają wyznaczonych terminów dostaw dla Domu Królewskiego, jeśli nie będą pracować na dwóch zmianach, z czym Diana walczyła podczas strajku. Tymczasem don Ricardo decyduje, że Elisa i Sofía udadzą się do odizolowanego domu w Geronie, aby ukryć się na czas ciąży. Rosalía oferuje, że może towarzyszyć Elisie, aby nie była sama. Elisa zgadza się, chociaż ma inny pomysł na rozwiązanie problemu. Tymczasem Adela, poruszona stanem ciotki, mówi Adolfinie, że może się wyleczyć, jeśli przejdzie ryzykowną operację, co staruszka przyjmuje z dużą nadzieją. Blanca prosi Franciscę o zwrot broszki doñii Dolores, ale Francisca nie ma jej już u siebie. Zdesperowana udaje się do Luisa w poszukiwaniu pieniędzy, aby odzyskać biżuterię.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.