„Sześć sióstr” – Odcinek 328: Po śladach zabójcy

W 328. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Rodolfo myśli, że Blanca nie pomogła jego matce. Emisja 16 lutego 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Rosalía jest zdecydowana towarzyszyć Elisie w drodze do domu w Geronie, aby mogła urodzić tam dziecko, żeby siostry się o tym nie dowiedziały. Najmłodsza Silva, która ma inne plany, udaje, że się z nią zgadza. Diana spotyka w drzwiach swojego domu wykształconą kobietą, która twierdzi, że jest jej siostrą i córką Fernanda Silvy i że chce poznać swoją rodzinę. Diana prosi o czas, aby powiedzieć o tym siostrom, ale prawda jest taka, że nie ufa nowo poznanej kobiecie.

Najstarsza z Loygorri odkrywa, że Blanca była u boku matki, gdy ta była bliska śmierci i nie zrobiła nic, aby jej pomóc. Blanca tłumaczy się, wspominając bolesne słowa teściowej, ale Rodolfo jest na nią bardzo zły. Ze swojej strony Velasco i Celia nadal próbują pobrać odciski palców Mariny, przekonani, że jest ona morderczynią Caroliny i Germana. Tymczasem don Luis, po złożeniu Francisce obietnic, że czeka ich nowe życie, gdy udowodniona zostanie jego niewinność, odkrywa, że jego żona poprosiła Gabriela o pieniądze, co doprowadza go do wściekłości.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.