„Sześć sióstr” – Odcinek 326: Dziecko Elisy

W 326. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa chce przerwać ciążę. Emisja 11 lutego 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Francisca zwraca się do Blanki, ponieważ potrzebuje pieniędzy na opłacenie biegłego w procesie don Luisa. Blanca nie może dać jej pieniędzy, ale może dać jej klejnot od doñii Dolores, który będzie mogła sprzedać i zapłacić prawnikowi. Sofia przynosi Elisie napary, aby złagodzić objawy ciąży. Wściekła Elisa jest bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowana, aby przerwać ciążę i aby to zrobić, okłamuje Aurorę, oskarżając Carlosa o zgwałcenie jej i błagając go, aby pomógł jej pozbyć się dziecka, zanim się urodzi.

Benjamín mówi Dianie, że don Ricardo zwalnia pracowników. Diana potwierdza swoje poparcie dla strajku, ale Benjamín nie jest pewien, czy to właściwy kierunek, zwłaszcza gdy przybywa Emilio i denerwuje się, gdy widzi zatrzymane maszyny. Adela przypadkowo spotyka przystojnego i czarującego proboszcza, księdza Julina, który właśnie został przeniesiony z sąsiedniej parafii. La Silva prosi go o pomoc w sprawie ciotki: coraz bardziej opiera się myśli o śmierci i poszukuje ratunku u wszelkiego rodzaju uzdrowicieli.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.