Dwie Meksykanki po drugiej stronie muru

Litzy i Marjorie de Sousa protagonistkami nowego serialu Telemundo o losach meksykańskich imigrantek w Stanach Zjednoczonych.

Każdego dnia setki osób podejmują niebezpieczną próbę przedarcia się przez granicę dzielącą Meksyk i Stany Zjednoczone. Ich losy mogłyby posłużyć za materiał do niejednej powieści. Dwie z nich, chociaż fikcyjne wcale nie oderwane od rzeczywistości, zamierza opowiedzieć Laura Sosa (scenarzystka “Kapadocji”) w nowym serialu Telemundo pt. “Al otro lado del muro”.

Bohaterkami są dwie kobiety Eliza Romero i Sofía Vilavicencio. Pierwsza jest matką dwójki dzieci. Do Stanów Zjednoczonych przyzywa ją chęć zobaczenia się z mężem. Nie spodziewa się, że w nowym świecie jej ukochany zdążył już ułożyć sobie życie na nowo z inną kobietą. Druga jest byłą miss Meksyku, żoną wpływowego polityka, a także matką dwójki dzieci. Jej poukładane życie i kariera burzą się, gdy odkrywa powiązania męża z grupą handlarzy ludźmi. Z narażeniem własnego życia podejmuje niebezpieczną próbę oswobodzenia porwanych dziewczyn, zanim zostaną sprzedane. Aby uniknąć konsekwencji zuchwałego czynu, zmuszona jest szukać azylu po drugiej stronie muru.

Protagonistkami serialu są Litzy (“Pokojówka na Manhattanie”) i Marjorie de Sousa (“Prawdziwe uczucie”). Na czele obsady stanęli także Adriana Barraza (filmy “Babel”, “Amores perros”), Gabriel Porras (“Dom po sąsiedzku”), Uriel del Toro (“Zakazane uczucie”) i Guillermo Iván (filmy “Handel”, “8 część prawdy”). Na dalszym planie m.in. Khotan Fernández, Gabriela Vergara, Daniela Bascope, Edward Nutkiewicz czy Mauricio Novoa.

Reżyserami “Al otro lado del muro” są Luis Manzo i Nicolás Di Blassi. Nad realizacją serialu pieczę sprawuje wenezuelska producentka Carmen Cecilia Urbaneja (“W obronie honoru”). Telewizyjna premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 21 lutego.

[tabs tab1=”Al otro lado del muro – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.