Jedna z najbardziej wyczekiwanych telenowel ostatnich miesięcy zawita jesienią do naszych telewizorów. Już od 2 września na TV4 meksykańska produkcja “Nieposkromiona miłość” (oryg. “Amor bravío”) z Silvią Navarro i Cristianem de la Fuente w rolach głównych.

Bohaterami tej historii są Camila i Daniel. Ona jest Meksykanką. Razem z narzeczonym, Luisem, planują wziąć ślub. Niestety podczas drogi powrotnej z imprezy panieńsko-kawalerskiej, dochodzi do wypadku. Śmierć Luisa pogrąża niedoszłą pannę młodą w głębokiej depresji. W tym samym czasie, w Chile, Daniel żeni się z Miriam, kobiety z wyższej klasy społecznej, którą kocha do szaleństwa z wzajemnością. Aby uciec przed dręczącymi koszmarami, Camila zaszywa się na ranczu byków wuja don Daniela, „La Malquerida”. Niedługo potem, Daniel dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży, a Camila zaręcza się z Alonsem, zarządcą rancza.

Don Daniel dowiaduje się o istnieniu nieślubnego syna, a także odkrywa prawdziwą twarz Alonsa, którego uważał za całkowicie prawego człowieka. Postanawia uczynić swojego „syna”, Daniela, jedynym spadkobiercą majątku, aby ustrzec Camilę przed pazernym mężem. Mężczyzna umiera nie wyjawiwszy swojej siostrzenicy prawdziwego powodu tej decyzji.

Daniel dowiaduje się, że otrzymał pokaźny spadek od bogatego Meksykanina, który uczynił go właścicielem praktycznie wszystkich swoich dóbr. Podejmuje decyzję o wyjeździe do Meksyku z zamiarem odebrania zapisanej fortuny. Wpada jednak w zasadzkę i trafia do więzienia. Zamknięty za kratkami domyśla się, że padł ofiarą pułapki zastawionej przez rodzinę Monterde, która usiłuje przywłaszczyć sobie majątek don Daniela.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Więcej informacji o telenoweli można znaleźć na stronie www.amorbravio.novela.pl.


91 KOMENTARZE

  1. Ja się cieszę,że dali dobrą produkcję, a mnie żenujące telenowele z Maite,której dwie ostatnie telenowele były wielkimi klapami w rodzimym kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.