Arthur zakłada się z Caroliną, że Rafael opuści przyjęcie w towarzystwie Loreny i wygrywa. Jonatas i Eliza śpią w jednym pokoju. Rodzina chłopaka podejrzewa, że są parą. Lu wraca do domu zapłakana. Max wyciąga ją do baru, aby utopiła swe troski w alkoholu. Lorena nie daje się zaciągnąć mieszkania Rafaela. Lu przygląda się im i wbrew namowom Maxa urządza awanturę Rafaelowi. Inna kłótnia wywiązuje się między Rosângelą a Mariestelą, kiedy ta pierwsza dowiaduje się ta druga jest byłą żoną Florsivala. Rosângela prosi Jonatasa, żeby pomógł jej znaleźć adwokata w swoim gabinecie, gdyż chce pozwać Florisvala.

Eliza wyznaje Jonatasowi, że potrzebuje czasu, aby zapomnieć o ojczymie. Chłopak obiecuje zaczekać na nią tak długo jak będzie to konieczne. Rafael wspomina, jak wyznał miłość Sofii. Arthur zabiera Carolinę do swojego mieszkania. Kobieta wykorzystuje sytuację, żeby zajść w ciążę. Po stosunku kładzie się na łóżku głową w dół, żeby doprowadzić do zapłodnienia. Jojo robi jej zdjęcie i pokazuje Cidzie. Kiedy dowiaduje się, że Carolina stara się w ten sposób o dziecko, zwraca się do niej z pretensjami.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.