Dorinha podsuwa Carolinie myśl, żeby zastawiła pułapkę na Arthura i zaszła z nim w ciążę. Arthuro tymczasem mówi Maxowi, że zamierza zabawić się kosztem Caroliny. Cassandra usiłuje namówić Carolinę, żeby została nową twarzą agencji modelek, ale spotyka ją odmowa. Débora mówi Kátii i Lurdinhii, że ich ojciec był związany z Caroliną. Cassandra nie słucha Adele i podaje kawę do pokoju Arthura. Jojo podkłada jej nogę, przez co dziewczyna wylewa gorący napar na Arthura, przekreślając tym samym swoje szanse na trafienie do katalogu modelek firmy. Po incydencie postanawia zerwać z dotychczasowym wizerunkiem.

Zé Pedro uprzedza Germana, że działania Fabinha szkodzą firmie. Fabinho postanawia opuścić grupę aktywistów po tym jak zostaje posądzony o wykorzystywanie jej do podżegania ojca. Leila zrywa z Marcão i całuje Fabinha. Dino udaremnia Gildzie kradzież pieniędzy z baru. Kobieta już planuje kolejną próbę. Eliza także zastanawia się nad zdobyciem pieniędzy, aby ściągnąć matkę i rodzeństwo do Rio de Jainero.

Jonatas zaprasza Elizę do domu swojej matki. Tym samym czyni z niej wspólnika w kłamstwie – zmusza ją, żeby potwierdziła jego wersje, że pracuje w bufecie adwokackim. Rosângela dowiaduje się, że od syna, że Florisval zalega z czynszem, ponieważ wydaje pieniądze na kobiety. Lili przekonuje Fabinha, że jeśli przedstawi wiarygodny projekt Bastille, ona go poprze. Carolina przygląda się, jak Arthur flirtuje z Loreną. Pietro radzi jej, żeby odegrała się na nim. Kiedy na horyzoncie pojawia się Rafael, Carolina zaczepia go, co wywołuje gniew Lu i zazdrość Arthura.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.