Eliza odsuwa od siebie Jonatasa, gdy ten ją całuje. Wyjaśnia, że pocałunek przypomniał jej o incydencie z ojczymem. Rafael wyładowuje swoją złość na Lu. Max radzi przyjaciółce, aby więcej do niego nie wracała. Eliza ponownie widzi Arthura, jednak i tym razem nie ma szansy porozmawiać z nim. Germano wścieka się, gdy na okładce dziennika ukazuje się jego zdjęcie. Z kolei Leila i Fabinho są zadowoleni z publikacji. Marcão proponuje zorganizowanie pokojowej manifestacji.

Carolina cieszy się z zainteresowania konkursem, pomimo skandalów, do jakich doszło podczas przyjęcia. Jojo z radością ogląda nagranie wideo, na którym jego ojciec zostaje pobity. Carolina wyznaje Arthurowi, że chce zostać matką. Przeżywa rozczarowanie, gdy on oznajmia jej, że nie planuje kolejnego dziecka. Następna manifestacja aktywistów okazuje się klapą. Między jej uczestnikami wywiązują się ostre kłótnie. Policja przystępuje do interwencji. W trakcie pościgu Marcão porzuca Leilę. Fabinho odciąga uwagę policjanta, żeby dziewczyna mogła uciec. Jonatas zabiera Jamaicę, Fabinha i Leilę do swojej kryjówki w opuszczonym kinie.

Germano dowiaduje się o kolejnej manifestacji z udziałem syna. Chce wiedzieć, czy chłopak znów został zatrzymany. Fabinho zwraca się z pretensjami do Marcãoa o porzucenie Lelili. Adele rozpoznaje Hugona na nagraniu wideo rejestrującym uderzenie Arthura. Jojo skarży się Adele, że ojciec nie poświęca mu czasu. Jonatas zaprasza Riscada i Elizę na obiad. Arthur wspomina Maxowi o propozycji Caroliny.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.