Carolina przyjmuje zakład Arthura. Stawia na szali swoje stanowisko, zaś on całą agencję. Eliza opowiada Jonatasowi o tym, jak została poniżona przez Arthura. Arthur zleca swoim ludziom odnalezienie Elizy. Lu przychodzi do studia Rafaela, aby umówić go z Caroliną. On przekonuje ją, żeby z nim została. Spędzają razem noc. Jonatas prosi Zé Pedra, żeby pomógł mu oszukać matkę. Cassandra wyjaśnia Adele, że zmieniła imię i wygląd, gdyż chce wystartować w konkursie na dziewczynę agencji. Débora krytykuje matkę.

Rosângela spotyka się z Zé Pedrem. Wyjawia mu, że chce pozwać Florisvala. Max spotyka Elizę na rynku, ale uznaje, że to nie ona, lecz Cassandra jest dziewczyną, której szuka Arthur. Arthur wyrzuca Casandrę z agencji. Hugo pociesza ją i namawia, żeby nie rezygnowała z marzeń. Germano przyznaje się przed Fabinhem do błędu i daje mu drugą szansę. Lu urządza awanturę Florisvalowi, gdy nakrywa go na pocałunku z Mariaestlą. Gilda zawiadamia Elizę, że zdobyła pieniądze na podróż do Rio de Janeiro. Arthur uprzedza Carolinę, że nie wycofa się z zakładu. Gilda wpada w przerażenie, gdy widzi jak Dino trzyma w ręku puszkę, w której ukryła pieniądze. Arthuro odnajduje Elizę.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.