„Uwięzione” – Odcinek 15: Obietnica wolności

W 15. odcinku serialu „Uwięzione”: Sandoval obiecuje Macarenie, że pomoże jej odzyskać wolność. Emisja 10 kwietnia 2018 o godz. 23:40 w TVP 1 .

Z inicjatywy Afro wszystkie osadzone angażują się w misję udowodnienia, że Macarena nie ma halucynacji. Również Fabio zaczyna nabierać podejrzeń co do Sandovala i jego niechęci do kobiety. Ona zaś gotowa jest ustąpić swojemu prześladowcy, byle tylko uniknąć szpitala psychiatrycznego. Niespodziewanie z pomocą przychodzi jej Fabio. Roman i Leopoldo śledzą samochód, którym jadą Hanbal i jego wuj. Stają się świadkami, jak celowo potrącają pasierbicę Romana, małą Lucię, i uciekają. Kiedy o śmierci dziewczynki dowiaduje się Macarena, próbuje zabić Zulemę, ale powstrzymuje ją przed tym Afro. Sandoval oświadcza, że chce wynagrodzić Macarenie wszystkie krzywdy. Mówi, że wysłał do laboratorium próbki DNA, dzięki którym kobieta może odzyskać wolność.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Uwięzione” (Vis a vis), serial, Hiszpania 2015; Reżyseria: Jesús Colmenar, Jesús Rodrigo, Sandra Gallego; Występują: Maggie Civantos, Carlos Hipólito, Roberto Enríquez, Cristina Plazas, Berta Vázquez, Alba Flores, Najwa Nimri i inni; Strona: www.novela.pl/uwiezione/

[tabs tab1=”Uwięzione – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.