Mercedes opowiada Soledad o swoim przyjacielu, który przyjeżdża na kilka dni do Casony. Przedstawia go jako idealnego kandydata na męża i pocieszenie dla jej strapionej duszy. Soledad nie chce o nim słyszeć i w przeciwieństwie do pozostałych członków rodziny traktuje gościa z ignorancją. Mercedes postanawia obrać inną taktykę – musi spotęgować nienawiść Soledad do matki, aby wpadła w sidła markiza.

Sebastián pokazuje Emilii stary dom. Emilia wcale nie jest zadowolona i mówi, że ten dom i tak powinien należeć do nich. Raimundo dowiaduje się, że jego syn odwiedza Franciscę Montenegro.

Tristán zamierza zaradzić temu, że tak rzadko może widywać się sam na sam z Pepą i przygotowuje dla niej niespodziankę. Niestety, Pepa nie przychodzi na umówione spotkanie z powodu Alberto, który poprosił ją o pomoc w pilnej sprawie. Tristán widzi jak lekarz całuje Pepę w policzek na pożegnanie i robi się zazdrosny.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 23 października o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.