„W sercu oceanu” – Odcinek 1

Alonso musi uciekać z Galicji po tym jak zabił jednego z synów Hrabiego Rañi. Matka poleca mu zaszyć się w

Alonso musi uciekać z Galicji po tym jak zabił jednego z synów Hrabiego Rañi. Matka poleca mu zaszyć się w klasztorze ojca Xoana, gdzie nie dosięgnie go ręka mężczyzny żądnego pomsty dla zabójcy najmężniejszego z jego potomków.

W odróżnieniu od Alonso, życie młodej Any upływa beztrosko. Dziewczyna zaczytuje się w kolejną z baśni i marzy o spotkaniu swojego księcia. Nie przeczuwa, że wkrótce sama przeżyje wielką przygodę. Juan de Sanabria poszukuje młodych dziewczyn, które wyruszą do Nowego Świata, aby poślubić kolonialistów. Doña Mencía, jego żona, życzy sobie, że Ana znalazła się pośród nich.

Dzięki poleceniu ojca Xoana Alonso także próbuje dostać się na statek, który wyruszy za ocean. W drodze do Sewilli, skąd ma wyruszyć ekspedycja Juana de Sanabria, Alonso poznaje i zaprzyjaźnia się z Pelayo, figlarnym chłopakiem, który sprowadzi kłopoty na niego i na siebie samego.

Sanabria razem z żoną, córkami i pokojówkami zmierzają do Sewilli, gdzie oczekuje ich sam kapitan Salazar. W trakcie drogi mężczyzna podupada na zdrowiu. Podróż opóźnia się o kilka dni. Kiedy w końcu docierają na miejsce, kapitan dowiaduje się, że Sanabria jest umierający.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 23 października o godz. 19:20 w AXN White.

“W sercu oceanu” (El corazón del océano), serial, Hiszpania 2012; Reżyseria: Pablo Barrera, Guillermo Fernández Groizard; Występują: Hugo Silva, Ingrid Rubio, Clara Lago, Álvaro Cervantes, Víctor Clavijo, Daniel Holguín, Ferrán Vilajosana, María Cantuel; Strona: www.novela.pl/w-sercu-oceanu.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]


[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.