“Sekret” – Odcinek 12

W szpitalu Angustias dostaje kolejnego ataku. Wydaje jej się, że jest osaczona przez ogień. Lekarz nie potrafi zapanować słowami nad

W szpitalu Angustias dostaje kolejnego ataku. Wydaje jej się, że jest osaczona przez ogień. Lekarz nie potrafi zapanować słowami nad stanem jej umysłu.

Soledad jest przybita z powodu Juana. Tristán prosi siostrę, żeby zachowywała się zwyczajnie, bo matka może zacząć się czegoś domyślać. Rosario podsłuchuje ich rozmowę. Nabiera obaw, że Tristán będzie próbował sięgnąć po bardziej drastyczne środki, aby zatrzymać siostrę przed popełnieniem szaleństwa. Kiedy dowiaduje się, że w Puente Viejo kręci się ktoś obcy, prosi braci, żeby nie spuszczali oka z Juana. Niestety, jest już za późno. Juan zdążył już porozumieć się z cudzoziemcem i opuścił dom.

Raimundo pragnie wziąć pożyczkę na budowę domu. Pedro dowiaduje się o jego planach i przekazuje nowinę Francisce. Kobieta postanawia zmanipulować dyrektorem banku tak, aby odmówił Raimundowi udzielenia pożyczki.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 16 września o godz. 14:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekretTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.