“Niewinna intryga” – Odcinek 12

W obawie o życie Blanki, Adriano namawia ją, żeby przekonała wszystkich o swoim zniknięciu. Leticia mówi Eduardo, że dokumenty, których

W obawie o życie Blanki, Adriano namawia ją, żeby przekonała wszystkich o swoim zniknięciu. Leticia mówi Eduardo, że dokumenty, których szuka znajdują się w sejfie w gabinecie. Raquel zleca jednemu ze swoich ludzi zabicie Blanki.

Adriano wyznaje Blance, że jest jego córką. Mariana zabiera Sofíę ze szkoły. Jorge dzieli się z Eduardo swoimi podejrzeniami tym, że Raquel jest zabójczynią i usiłowała zabić Memo w szpitalu. Simona mówi Karinie, że śledził ją jakiś mężczyzna, a później wypytywał ją o Blankę.

Eduardo nie podoba się, że Mariana zabrała ich córkę ze szkoły i zakazuje Sofíi opuszczania zajęć na spotkania z matką. Mariana prosi Rafaela, żeby porwał Sofíę. Adriano zjawia się w rezydencji Altamira, aby porozmawiać z Raquel o jego córce, Blance.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 16 września o godz. 19:00 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lissete Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.