„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 55: Do zakochania jeden krok

W 55. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Candelaria wypytuje Marichuy o jej uczucia do Leoparda. Emisja 19 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Ojciec Anselmo przybywa na hacjendę Leoparda z wizytą do Marichuy. Patricio usiłuje przekonać Cecilię, że Marichuy nigdy im nie wybaczy. Elsa i Nelson wzajemnie sobie ubliżają w trakcie kłótni. Juan Miguel wyznaje Eduardowi, że wciąż szaleje na punkcie Marichuy, a żeby zaspokoić rozdzierające go pożądanie, umawia się z nowo poznaną kobietą o imieniu Ivette. Leopardo wręcza Marichuy kwiat i wyznaje, że wiedzie nędzne życie, gdyż ma na sumieniu dwie niewinne istoty. Estefanía i Isabela zmawiają się przeciwko Marichuy. Zależy im, aby dziewczyna nie wykorzystała dziecka do odzyskania Juana Miguela.

Cosme sugeruje Marichuy, że swoją miłością mogłaby wyleczyć Leoparda. Ivette obiecuje Juanowi Miguelowi, że zdoła rozkochać go w sobie. Humberto oznajmia Rocío, że nazajutrz zdejmie jej z oczu bandaże. Juan Miguel opowiada Blance swoją miłosną przygodę z Marichuy. Viviana wypytuje męża o jego relacje z Marichuy. Złości się, gdy słyszy, że wciąż ją kocha. Amador wraca na hacjendę Leoparda w poszukiwaniu Marichuy. Marichuy odbywa szczerą rozmowę z Leopardem. Składa mu podziękowania za wszystko, co dla niej uczynił oraz prosi o wybaczenie za swoje niedojrzałe zachowanie. Candelaria zaczyna uważać, że Marichuy zadłużyła się we właścicielu hacjendy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.