Leopardo przegania Marichuy. Juan Miguel powierza Blance posadę guwernantki. Uznaje, że kobieta spełnia wszystkie jego oczekiwania. Olga policzkuje Olgę i Casildę za to, że próbowały dokuczyć jej córce. Clemencia i Adrián dowiadują się, że Marichuy jest córką Velardów. Juan Miguel zgadza się, aby Blanca zamieszkała w jego domu. Opowiada jej o córce oraz wtajemnicza w sprawy rodziny. Amador wyjawia Elsie i Nelsowi prawdę na temat pochodzenia Marichuy. Estefanía tymczasem dzieli się tą samą wieścią z Isabelą. Cecilia mówi mężowi o niespodziewanym wyjeździe Marichuy. Estefanía powstrzymuje Amadora przed wyjawieniem Juanowi Miguelowi, że Marichuy oczekuje jego dziecka.

Leopardo zgadza się, aby Marichuy i Candaleria zostały na hacjendzie pod warunkiem, że nie będą przeszkadzały. Juan Miguel żałuje, że nie dane mu było porozmawiać z Marichuy, zanim ta opuściła miasto. Micaela mówi ojcu Anselmowi, że ostatnimi czasy Leopardo bardzo się zmienił i czasami nawet boi się go. Mayita początkowo nie chce bawić z Blancą i dopytuje się o Marichuy. Później jednak zmienia zdanie. Ojciec Anselmo opuszcza hacjendę. Patricio posądza Juana Miguela o ukrywanie Marichuy ze względu na Vivianę. Marichuy próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o Leopardzie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.