Patricio mówi żonie, że Juan Miguel nie wie, gdzie podziewa się Marichuy. Cecilia postanawia zwrócić się po pomoc do ojca Anselma. Marichuy poznaje bliżej Leoparda, właściciela hacjendy. Mężczyzna zapowiada, że nie pozwoli zakłócać sobie spokoju i nakazuje jej nie wchodzić mu w drogę. Cecilia błaga ojca Anselma, żeby wyjawił, dokąd udała się Marichuy, jednak napotyka na mur. Ksiądz odmawia podzielenia się z nią tym sekretem i wspomina jedynie, że Marichuy nie chce znać swoich rodziców. Aby urkyć prawdziwą tożsamość, Marichuy i Candelaria wymyślają sobie nowe imiona. Onelia podejmuje nieudaną próbę wybudzenia córki. Estefanía obiecuje Patriciowi i Cecilii, że opuści ich dom po powrocie Marichuy. Nacho i Cosme przyłapują Pirañę na ćwiartowaniu zwierząt z ziem Leoparda. Mężczyzna odgraża im się nożem. Clemencia i Adrián żądają od ojca Anselma, aby powiedział im, gdzie przebywa Marichuy, ale on milczy jak zaklęty.

Marichuy powstrzymuje Leoparda przed ukaraniem Pirañi, przez co jeszcze bardziej mu się naraża. Rocío prosi Vicentego, żeby odwiedził ją przed kolejną operacją. Omar nakazuje Micaeli trzymać Marichuy i Candelarię z dala od hacjendy. Kobieta wstawia się za nimi i błaga, aby dał im ostatnią szansę. Beatriz zdobywa pracę u Francisca i Luisy z polecenia Eduarda. Juan Miguel szuka sposobu na wyleczenie żony. Viviana śmieje się z niego ukradkiem. Micaela zapewnia Marichuy, że Omar wcale nie jest taki zły, na jakiego wygląda, w przeciwieństwie do Pirañi. Juan Miguel oznajmia Onelii, że postanowił poddać Vivianę leczeniu elektrowstrząsami. Przerażona matka reaguje krzykiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.