Amador składa Marichuy niezapowiedzianą wizytę i dowiaduje się o jej ciąży oraz planowanym wyjeździe. Isabela zmusza Estefaníę, żeby odegrała kolejną scenę i otrzymała przebaczenie Velardów. Cecilia przyjmuje ją z powrotem, lecz uprzedza, że po powrocie Marichuy będzie musiała opuścić jej dom. Onelia i Juan Miguel odwiedzają Vivianę w szpitalu psychiatrycznym. Cierpiąca na amnezję pacjentka nie rozpoznaje matki. Patricio obiecuje Estefaníi, że jeśli odejdzie, nie zostawi jej na lodzie. Cecilia szuka Marichuy w czynszówce, lecz zjawia się zbyt późno, albowiem ona i Candelaria zdążyły już wyjechać razem z ojcem Anselmem. Juan Miguel przystaje na prośbę Onelii, aby Viviana wróciła do domu. Wpada na pomysł zatrudnienia niani dla Mayity.

Estefanía przychodzi do Juana Miguela, żeby wyjawić mu, że prawdziwą córką Velardów jest Marichuy. Przy okazji prosi go, aby przyjął ją pod swój dach, do czasu ich ślubu. On informuje ją, że nie może ponownie się ożenić, gdyż nadal pozostaje mężem Viviany. Cecilia wyjawia Oldze, że jest matką Marichuy. Ojciec Anselmo zabiera Marichuy i Candelarię na hacjendę Leoparda, gdzie mieszka jego siostra Micaela. Estefanía ubiega się o posadę niani dla Mayity, ale Juan Miguel nie bierze jej pod uwagę. W tej samej chwili otrzymuje telefon od młodej kobiety o imieniu Blanca, deklarującej gotowość do podjęcia pracy. Umawiają się na rozmowę. Leopardo zaczepia Marichuy, gdy zauważa ją przechadzającą się wzdłuż rzeki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.