Candelaria wzrusza się na wieść, że Marichuy spodziewa się dziecka. Ojciec Anselmo przedstawia się Cecilii jako ten, któremu powierzyła pod opiekę swoją córkę tuż po porodzie. Kobieta opowiada księdzu o zwieńczonym sukcesem leczeniu oraz dzieli się radością z odnalezienia córki. Wspomina także o Isabeli, która przygarnęła Estefaníę z sierocińca i wychowała. Ojciec Anselmo uświadamia Cecilię, że padła ofiarą oszustwa, a Estefanía nie jest jej córką. Amador proponuje Marichuy rolę w kolejnej sztuce teatralnej.

Cecilia dowiaduje się, że jej prawdziwą córką jest Marichuy. Ojciec Anselmo opisuje kobiecie pełną cierpienia historię życia dziewczyny. Adrián namawia Marichuy, żeby pobiegła do Juana Miguela i powiedziała mu prawdę o ciąży. Aby zastanowić się nad kolejnym krokiem Marichuy wybiera się do kościoła. Ojciec Anselmo wyjaśnia Cecilii, że Estefanía i Isabela uknuły spisek, aby pozbyć się Marichuy. Przekonuje kobietę, żeby odnalazła córkę i zaofeorowała jej miłość oraz opiekę. Cecilia obawia się, że Patricio nigdy nie zaakceptuje Marichuy jako swojej córki, gdyż rozpiera go duma, że jest nią Estefanía. Marichuy postanawia powiedzieć Juanowi Miguelowi o ciąży. Candelaria uprzedza ją, że Juan Miguel może zechcieć odebrać jej dziecko, gdy to przyjdzie na świat. Ona jednak jest gotowa podjąć ryzyko i wierzy, że pogodzi się z mężem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.