Ernesto oświadcza Brígidzie, że nie zamierza się z nią wiązać. Gdy jedna z kelnerek w El Huateque zapala światło, Rafael orientuje się, że pocałował Boni i natychmiast ją odtrąca. Brígida nakrywa Ernesta na pocałunku z Aurorą. Mężczyzna wyjawia jej, że zakochał się w jej bratanicy. Brígida wyrzuca go za drzwi, po czym zwraca się z pretensjami do Aurory, że rzuciła urok na jej mężczyznę i także wygania ją z domu. Nie zezwala jej na zabranie żadnych rzeczy. Aurora mimo wszystko próbuje wejść do swojego pokoju, aby zabrać fotografię ojca. Brígida próbuje jej w tym przeszkodzić. Zaczynają się szamotać. Brígida traci równowagę i spada z piętra. Aurora z przerażeniem wybiega z domu i rzuca się do ucieczki. Jest przekonana, że zabiła ciotkę.

Severo przychodzi do domu Brígidy, ale nikt mu nie otwiera. Aurora wsiada do taksówki i prosi o podwiezienie do domu Rodriga. Pilar przychodzi do Rodriga mocno wstawiona i próbuje namówić go, aby do niej wrócił. On się nie zgadza i postanawia odwieźć ją do domu wbrew jej woli. Aurora zjawia się u Rodriga w momencie, gdy on i Pilar wsiadają do samochodu. Przygląda się im z niedowierzaniem i przerażeniem, po czym prosi taksówkarza, żeby zabrał ją jak najdalej stamtąd. On odwozi ją na dworzec autobusowy i wręcza pieniądze na bilet.

Rafael poznaje Mónikę na skraju hacjendy Elsy. Macrina wyjawia Epifanii, jak rzucić zaklęcie, aby mogła zwabić do siebie Jerónima. Elsa wyrzuca Corinę i Mónikę z hacjendy, gdy te wprowadzają się do jej pokoju. Corina oświadcza, że nie odejdą, ponieważ hacjenda należy także do nich. Elsa uprzedza je, że rozstrzygną spór w sądzie. Severo kupuje bilet na ten sam autobus, którym Aurora planuje wrócić do El Salado.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 7: Groźny upadek przekleta


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.