„La fan” - Odcinek 5: Pocałunek | novela.pl

„La fan” – Odcinek 5: Pocałunek

novela.pl 12 kwietnia 2019 0

W 5. odcinku telenoweli „La fan”: Media nagłaśniają domniemany romans z Lucasa z jego fanką Vale. Emisja 12 kwietnia 2019 o godz. 20.00 w AXN White

„La fan” – Odcinek 5: Pocałunek

Lucas całuje Vale, gdy próbują uciec zbirom. Oscar przychodzi do Adriany, żeby prosić ją o wybaczenie. Diego towarzyszy Adrianie podczas ich rozmowy i staje po jej stronie. Zdjęcie pocałunku Vale i Lucasa trafia do sieci. Nieświadoma sensacji wywołanej przez zdjęcie, Salma chwali się dziennikarzom, że wkrótce poślubi Lucasa. Vale staje w obronie Lucasa, gdy przychodzi im zmierzyć się ze zbirami. Na pomoc przybywa im grupa fanek aktora. Detektyw kontaktuje się z Gabrielem. Wyjawia mu, że Vale jest najlepszą przyjaciółką Lucíi. Vale przekonuje jednego ze zbirów, Kike, że nie warto prześladować Lucasa. Lucas okazuje wdzięczność Vale za uratowanie mu życia. Później dowiaduje się o popularności jaką zdobyło zdjęcie jego i Vale całujących się. Gabriel sugeruje mu, że kontynuował swój romans, ponieważ przynosi mu popularność. Salma zwraca się z pretensjami do Lucasa. Gabriel poznaje Tomása.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

Komentarze »


X