Lucas przyznaje się Vale, że był w związku z Lucíą do czasu aż porzuciła go dla innego mężczyzny. Adriana prosi Benicia, żeby udawali przed wszystkimi, że są parą. On zgadza się wziąć udział w jej farsie, gdyż żywi nadzieję, że pewnego dnia naprawdę się ze sobą zwiążą. Felicita wyjawia Adrianie, że Diego jest synem Eloísy. Vale zrywa z Luisem ze względu na Lucíę.

Diego zwraca się z pretensjami do Adriany, albowiem nie wierzy w jej udawany związek z Beniciem. Gdy wyznaje jej miłość, ona wymierza mu policzek. Felicita i Carlos zmawiają się, by wspólnie rozdzielić Adrianę i Diega. Nicolás prosi Rodriga o przebaczenie za wszystkie lata przez które nie było go u jego boku. Salma dosypuje środek przeczyszczający do herbaty Vale, ale to Lucas ją wypija.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.