W życiu młodej i uzdolnionej architektki wszystko układa się pomyślnie, do czasu aż przyłapuje swojego narzeczonego na romansowaniu z atrakcyjną prezenterką telewizyjną. Jeszcze tego samego tygodnia zostaje zwolniona z pracy i obciążona wysokim odszkodowaniem. Sponiewierana przez los Bea zaszywa się w rodzinnym miasteczku. Wprawiające w zachwyt krajobrazy oraz towarzystwo niewyróżniającej się niczym szczególnym rodziny mają przynieść spokój i ukojenie przed niepewną przyszłością, w której czeka na nią tajemniczy i atrakcyjny sąsiad…

„Rodzina zawsze z tobą” jest adaptacją powieści Laury Norton „Gente que viene y ¡bah!”. Trzy lata temu na wielki ekran przeniesiono inne dzieło hiszpańskiej pisarki „Taka karma czy głupie serce” (oryg. No culpes al karma lo que te pasa por gilipollas).

W rolach głównych Clara Lago („Jak zostać Baskiem”), Carmen Maura („Volver”), Alexandra Jiménez („Superlópez”) i Álex García („Krwawe gody”). Reżyserką filmu jest Patricia Font, zdobywczyni Goi za krótki metraż „Kawa na wynos”.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.