Nicolás zgłasza pretensję do Salmy, że zaniedbywała go, gdy przebywał w więzieniu. Kobieta nakazuje mu wynieść się z domu. Jest gotowa dać mu pieniądze, byle zniknął jej z oczu i nie zbliżał się do Rodriga. Diego składa wymówienie. Wyjaśnia Adrianie, że chociaż bardzo mu się podoba, nie mogą być razem, dlatego musi się od niej odsunąć. Adriana nie przyjmuje jego rezygnacji. Proponuje ma przeniesienie na inne piętro. Carlos postanawia rozwieść się dla Eloísy.

Lucas jest zazdrosny, gdy Pablo zostaje nowym asystentem Vale. Pablo wyjawia Vale, że Lucas zamierza zerwać z nią, gdy tylko zakończy się telenowela, w której aktualnie występuje. Następnie uprzedza Lucasa, że go przejrzał i podzielił się swoim odkryciem z Vale. Vale pragnie rozmówić się z Lucasem. On odwaga kota ogonem i oświadcza, że po zakończeniu zdjęć do telenoweli wezmą ślub. Felicita szuka Diega w firmie. Nicolás przedstawia się Rodrigowi jako przyjaciel Salmy. Lucas wręcza Vale pierścionek zaręczynowy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.