„Królowa serc” – Odcinek 140 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 140

novela.pl 30 czerwca 2015 4
„Królowa serc” – Odcinek 140

Christian pomaga Víctorowi w zdobyciu upragnionego czerwonego diamentu. Juanjo dowiaduje się, że zostanie ojcem trojaczków. Reina oznajmia Nicolasowi, że spodziewa się kolejnego dziecka. Zbliża się dzień pokazu mody Reiny. Kobieta prezentuje kolekcję sukien ślubnych i zapowiada, że to jej ostatni występ. Víctor szykuje zamach na życie byłej żony, Nicolasa i ich córki. Zaszywa się na balkonie i strzela do nich.

Estefanía traci rozum. Myśli, że nazywa się Reina Ortiz i jest prawdziwą królową serc. Próba zamordowania rodziny Reiny kończy się fiaskiem. Okazuje się, że wszyscy troje – Reina, Nicolás i ich córka – upozorowali swoją śmierć, by rozpocząć nowe życie. Isidro zostaje poetą i wydaje swój pierwszy tomik. Nicolás składa wizytę Víctorowi w jego domu. Próbuje go zabić, lecz niespodziewany atak zatrzymuje go przed popełnieniem zbrodni. Z pomocą spieszą mu Reina i Isisdro. Ostatecznie Víctor ginie od strzału z pistoletu Nicolasa. Reina ratuje mu życie sztucznym oddychaniem. Wkrótce kochankowie zostają szczęśliwymi rodzicami i pobierają się.

Estefanía popełnia samobójstwo. Patricio proponuje Smith, żeby porzuciła agencję i została jego kobietą. Kilka lat później Nicolás znajduje na ulicy porzucone ciało kobiety z zaszytymi ustami… Czyżby klątwa czerwonego diamentu zbierała kolejne żniwa?

Emisja 7 lipca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

4 komentarze »

 1. KarolDo 18 maja 2018 o 13:18 - Reply

  Do Fcrdg – Właśnie idealnie przedstawia różne charaktery, nie ma tylko sprawiedliwych ludzi na świecie .

 2. era 1 lipca 2015 o 23:35 - Reply

  Obejrzałam tylko pierwszy odcinek i żałuje,jeszcze tak debilnej fabuły dawno nie widziałam.
  Tak naprawdę to nikt nic nie wie kto kim jest,kto z kim i ta marna obsada aktorska,główna bohaterka która gra Reinę jest najbrzydszą aktorką latynoską,jest po prostu szkaradą,a amant ma wygląda buraka ,beztalencia,dzięki Bogu że to koniec

  • Ines 12 sierpnia 2015 o 12:30 - Reply

   Mam nadzieję, że po wylaniu tego jadu już Ci ulżyło. Skoro obejrzałaś tylko jeden odcinek to nie masz prawa oceniać telenoweli.

   Serial jest świetny, dynamiczny, inny od tych, w których przez kilka odcinków schodzi się po schodach, albo zalewają się panny łzami bo ich ukochany nie dzwoni co 15 minut.

   Jak mnie serial nie interesuje to nie wypowiadam się o nim źle, bo nie chcę urażać tych, dla których jest świetny.
   O gustach się nie dyskutuje-radzę o tym pamiętać.
   Jak dla mnie ta telenowela to numer 1 wśród wszystkich obejrzanych do tej pory, a sporo już ich oglądnęłam.
   Pozdrawiam gorąco wszystkich fanów “Królowej serc”.. malkontemtów również ;-)

 3. fcrdg 30 czerwca 2015 o 22:08 - Reply

  gorzej pokręconej teli nie widziano …21 wieku wszyscy fałszywi do szpiku kości jedynie Rejna jak zawsze piękna i szlachetna pragnąca szczęścia ale jej sen się spełnia …….

Komentarze »


X