Wspólnik Estefaníi Juanjo bierze Reinę jako zakładnika. Mówi jej, że zamierza pomścić śmierć swojej matki. Estefanía wyjaśnia Nicolasowi, że Juanjo, jego przyjaciel, tak naprawdę jest jego największym wrogiem. Nicolás wpada w złość i nakazuje policji zamknąć kobietę w celi. Po ślubie z Víctorem, na dowód zaufania, Alicia wręcza mężowi czerwone diamenty. On odpowiada jej, że małżonkowie nie powinni mieć między sobą tajemnic.

Nicolás prosi Susanę, żeby opowiedziała mu wszystko, co wie o Juanjo. Tak odkrywają, że chłopak jest młodszym bratem Estefaníi. Nicolás i Isidro spieszą na ratunek Reinie. Juanjo podkłada ogień w miejscu, w którym przetrzymuje porwaną. Dochodzi do eksplozji. Octavio porywa Smith, żeby mieć ją tylko dla siebie. Niestety, dręczący go głos jego brata Gerónimo nie pozwala mu nacieszyć się kobietą.

Emisja 6 lipca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.