„Kotka” – Odcinek 57: Rita wróży Esmeraldzie nieszczęście

W 57. odcinku telenoweli „Kotka”: Rita wróży Esmeraldzie, że zostanie zupełnie sama, bez Pabla i dzieci. Emisja 17 listopada o godz. 16:00 w Czwórce.

Esmeralda rozgląda się za suknią ślubną. Pablo oznajmia Giseli, że odtąd będą ich łączyły jedynie sprawy zawodowe. Przy okazji wypomina jej to, w jaki sposób potraktowała Esmeraldę ostatnim razem. Rita ponownie wróży Esmeraldzie z kart. Nie ma dla niej dobrych wieści; przewiduje, że zostanie sama i bez dzieci.

Gisela próbuje przekonać Pabla, żeby zostali przyjaciółmi. Później zapewnia Lorenzę o tym, że doprowadzi do rozstania jej syna z Esmeraldą. Damián zawiadamia Lorenzę i Agustína o wydanym przez sąd nakazie eksmisji. Gisela wyciąga do Martínezów-Negrete pomocną dłoń.

Cichy postanawia wtajemniczyć Mercedes w swoje plany na wypadek gdyby spotkało go coś niedobrego. Virginia żali się Centavitowi, że rodzice nie chcą jej przygarnąć z powrotem. Mercedes i Jarocha nie pozwalają Pablowi zobaczyć narzeczonej w sukni ślubnej…

Emisja 17 listopada o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.