„Za głosem serca” – Odcinek 112: Graciela zeznaje przeciwko Alejandrowi

W 112. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Zazdrosna o majątek zięcia Graciela obwinia o zabicie Benjamína. Emisja 18 listopada o godz. 14:05 w TV Puls.

Montserrat przyjeżdża do domu Nadii. Adolfo umożliwia jej wejście do środka. Nadia wita przyjaciółkę serdecznym uściskiem, choć przeraża ją myśl, że Pedro może w każdej chwili wejść i je zaskoczyć. Razem z Montserrat próbują uśpić strażników kawą z domieszką środków nasennych. Víctor odkrywa ich zamiary i zatrzymuje Montserrat, mierząc do niej z pistoletu. Nadia powstrzymuje go i wszczyna awanturę. Montserrat wykorzystuje chwilę nieuwagi Pedra i uderza mężczyznę w tył głowy. Następnie wzywa na pomoc Alejandra. Ten rozkazuje im odejść, a sam zostaje w domu Pedra i czeka aż ten odzyska przytomność, by się z nim rozmówić.

Nadia i Montserrat odkrywają, w jaki sposób Pedro zdobywał informacje, żeby zaszkodzić Alejandrowi. Pedro chce się zemścić na Alejandrze i zwraca się do Graceli z prośbą, by zeznawała w sądzie przeciwko zięciowi. Kiedy ona odmawia, powołując się na dobro córki, grozi że ją też wsadzi do więzienia oraz przypomina jej, że ma wobec niego niespłacony dług.

Jeden z żołnierzy chwali się przed Refugiem, że jako pierwszy wsunął banknot na pięćdziesiąt pesos w biust jego żony. Ten wpada w złość i uderza kompana. Obecny z nim Dimitrio włącza się do bójki. Graciela podważa zeznania Rosario o porywczym charakterze Benjamína i oświadcza, że wobec niej zawsze zachowywał się jak na dżentelmena przystało. Dodaje również, że jej kochanek mógł zostać otruty i, podpuszczana przez Pedra, wskazuje Alejandra jako potencjalnego winowajcę.

Emisja 18 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.