„Kotka” – Odcinek 34: Lorenza przejmuje się stanem zdrowia Pabla

W 34. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo spada z rusztowania i trafia do szpitala. Lorenza martwi się o syna. Emisja 15 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Mónica życzy Esmeraldzie szczęścia z Pablem. Pablo znajduje pracę w teatrze. Jest zdeterminowany, by zarobić pieniądze na utrzymanie dzieci. Gisela jest zachwycona efektami jego pracy i namawia go do wystawienia jego obrazów w galerii. Esmeralda szuka Pabla w domu jego rodziców. Lorenza wytyka dziewczynie, że z jej winy Agustín wyrzucił jej syna z domu. Esmeralda proponuje jej, by połączyły swoje siły, ale ona kategorycznie odmawia.

Mariano wytyka matce, że jej nieustanne starania, by rozdzielić Esmeraldę z Pablem nie przynoszą rezultatu, dlatego powinna pogodzić się z tym, że są sobie przeznaczeni. Lorenza oznajmia, że woli, żeby jej syn umarł, niż ożenił się z Esmeraldą. Pablo ulega spada z rusztowania, gdy zapatruje się w Esmeraldę i dzieci, spacerujących po parku. Lekarz informuje jego rodziców, że ich syn nie dba o siebie, źle się odżywia, nie wysypia się, a do tego cierpi na silną depresję.

Esmeralda namawia Inés, żeby wróciła do szkoły i dotrzymała danego jej słowa. Inés nie chce zerwać Garabato i zakazuje Esmeraldzie wtrącać się do jej życia. Doménico próbuje wyciągnąć od Rity adres zamieszkania Esmeraldy, bo chce ją porwać. Esmeralda podziwia malowidło Pabla.

Emisja 15 października o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.