„Kotka” – Odcinek 28: Pablo chce odejść z domu dla Esmeraldy

W 28. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza dowiaduje się, że Pablo stawia miłość do Esmeraldy ponad rodzinę. Emisja 7 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Lorenza lamentuje nad problemami męża i mówi synowi, że opiekun Esmeraldy chce go zhańbić. Mariano próbuje uspokoić matkę, mówiąc, że Agustín jest porządnym człowiekiem i oboje powinni być z niego dumni. Mariano i Pablo sprzeczają się z powodu Esmeraldy. Mariano próbuje przekonać brata, żeby o niej zapomniał, ale ten odpowiada, że nie potrafi i jest zdecydowany zerwać zaręczyny z Móniką. Lorenza ostrzega syna, że jeśli to zrobi, będzie musiał odejść z domu. Pablo oświadcza, że byłby gotów zerwać całkowicie więzi z rodziną dla ratowania miłości swojego życia. Lorenza policzkuje syna za te słowa.

Agustín próbuje popełnić samobójstwo. Kiedy przykłada sobie broń do skroni, pojawia się Virginia i, wyczuwając, że coś jest nie tak, mówi ojcu, że bardzo go kocha. Garabato wysługuje się Inés, żeby przeprowadzić napad. Esmeralda znajduje Felę tuż przed kościołem. Obawia się, że nikt nie zechce zaopiekować się chorą kobietą. Rita proponuje, że zajmie się nią razem Maríą. Esmeralda oznajmia Pablowi, że widzą się po raz ostatni i jeśli chce spotkać się ponownie, będzie musiał zerwać z narzeczoną.

Mariano ostrzega brata, że Esmeralda się na nim odgrywa. Pablo domyśla się, że jego brat zakochał się w Esmeraldzie, choć ten się tego wypiera. Esmeralda mówi Cichemu, że nie chce dłużej ciągnąć planu przeciwko Pablowi. Ten przekonuje ją, że to jedyny sposób, by odzyskała ojca swoich dzieci. Virginia żali się Marianowi, że ich rodzina się rozpada, a ich matka nie potrafi pogodzić się z tym, że mają prawo sami decydować o własnym szczęściu. Lorenza szuka pojednania z synem, ale on powtarza matce to, co powiedział wcześniej – jeśli dla miłości Esmeraldy będzie musiał zrezygnować z rodziny, to tak zrobi.

Emisja 7 października o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.