Natasha wyjaśnia Franciskowi, że Alfonso sprzedał Niemcowi obraz Aníbala i oznajmia, że nie spocznie, dopóki go nie odzyska. Octavio mówi Doris, że po zamknięciu rozprawy Maricruz wyjadą na Isla Dorada. Maricruz zostaje zmuszona do złożenia kolejnych zeznań. Francisco prosi innych malarzy, by nie rozpowiadali, że obraz „Wyzwolenie” nie wyszedł spod pędzla Alfonsa. Magdalena mówi Liz, że Elsa nie ma pojęcia o śmierci Alfonsa.

Dyrektor odtwarza Maricruz nagranie jej wcześniej rozmowy, które przeczy jej wcześniejszym deklaracjom i próbuje zmusić ją do wyznania prawdy. Maricruz zeznaje, że nie zabiła Alfonsa i zostaje oczyszczona z zarzutów. María zostaje zatrzymana przez policję za kradzież telefonu. Liz ucieka się do szantażu, by zbliżyć się do Álvaro.

Maricruz opuszcza zakład karny. Álvaro czeka na nią przy wyjściu i oferuje jej pracę. Doris dowiaduje się o zwolnieniu Maricruz i symuluje silne bóle, by nie dopuścić do spotkania kobiety z Octavio. Clementina oznajmia Maricruz, że naprawi szkody, jakie wyrządził Alfonso i w jego imieniu prosi ją o przebaczenie. Octavio zostawia Doris i wraca do Meksyku, żeby zobaczyć się z Maricruz.

Emisja 7 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.