„Kotka” – Odcinek 25: Esmeralda zaskakuje Mariana i Lorenzę

W 25. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza i Mariano są w szoku, gdy spotykają Esmeraldę na przyjęciu w ambasadzie. Emisja 2 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Cichy obiecuje Esmeraldzie, że Pablo jeszcze będzie błagał ją o przebaczenie. Dziewczyna przypomina mu, że ten wkrótce ożeni się z Móniką, ale Cichy uspokaja ją i zapewnia, że do tego nie dojdzie. Pablo wypytuje brata o ślub Esmeraldy z Cichym. Mariano wyśmiewa go i mówi, że zachowuje się naiwnie, dając wiarę plotkom, zamiast samemu dociec prawdy.

Esmeralda pilnie się uczy, by skończyć szkołę. Mercedes z zazdrością przygląda się jej postępom. Esmeralda gani Ritę, gdy ta zabiera pieniądze Centavita. Po rozmowie z Felą Rita zaczyna podejrzewać, że Esmeralda jest jej córką. Cichy i Esmeralda zostają zaproszeni na przyjęcie do Ambasady Francuskiej. Cichy prosi Esmeraldę, żeby mu zaufała, a on sprawi, że odzyska Pabla. Mariano jest oszołomiony widokiem Esmeraldy elegancko ubranej, w przeciwieństwie do jego matki, która z grymasem przygląda się byłej synowej.

Emisja 2 października o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.