„Kotka” – Odcinek 117: Pablo oddaje syna pod opiekę Lorenzy

W 117. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo proponuje Esmeraldzie przeprowadzkę. Ich syn miałby zostać u Lorenzy. Emisja 15 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Inés prosi Garabata o pomoc w odnalezieniu ich syna. Przyznaje mu się, że sprzedała dziecko, bo była dumna i zachłanna, lecz od tamtej pory każdego dnia żałuje swojego czynu. Garabato zarzuca jej, że poczuła skruchę dopiero wtedy, gdy skończyły jej się pieniądze. Esmeralda żąda od Lorenzy zwrotu pierścionka. Kobieta próbuje jej wmówić, że Pablo przestał ją kochać i jest z nią tylko ze względu na dzieci.

Edgar zmusza Lorenzę, żeby przeprosiła Esmeraldę, gdyż wymaga tego ich plan. Ona robi to w obecności syna. Esmeralda domyśla się, że jej teściowa knuje coś niedobrego. Mónica namawia Rogelia, żeby rozkochał w sobie Esmeraldę. Ponieważ ten nie daje się przekonać, proponuje mu współpracę przy odseparowaniu jej od Pabla. Garabato wyznaje Centavitowi, że kochał Inés i z bólem serca patrzy na to, jak się stoczyła, lecz boi się powiedzieć jej prawdę z obawy, że spróbuje odebrać mu syna.

Cichy informuje Mariana, że to jego matka, a nie Agustín, zabrała wszystkie pieniądze, jakie on im zostawił. Mężczyzna domaga się wyjaśnień od Lorenzy. Esmeralda staje po stronie szwagra, gdy teściowa próbuje go wyrzucić z domu. Edgar proponuje Lorenzie, żeby wykorzystali jej problemy z Marianem do nastawienia Pabla przeciwko Esemraldzie. Pablo proponuje żonie przeprowadzkę. Esmeralda nie może uwierzyć, gdy mąż oświadcza jej, że Pablito miałby zostać pod opieką Lorenzy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.