„Włoska narzeczona” – Odcinek 83: Fiorella i Pedro uciekają z hotelu

W 83. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro uciekają od swoich partnerów i jadą na wycieczkę. Emisja 15 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Pedro i Fiorella są zaskoczeni przypadkowym spotkaniem. Oboje udają małżeństwo przed masażystkami z salonu. Gianna komentuje ostatnie poczynania Roxany w obecności Gaela, lecz on nie przywiązuje do tego uwagi. Fidel proponuje Joaquínie wspólny spacer. Sergio uświadamia Belindę, że Sonia potrzebuje jej bliskości. Kobieta wyjaśnia, że córka odrzuciła jej pomoc, a doña Eloisa nie życzy sobie jej wizyt na hacjendzie.

Roxana całuje profesora Enrqueza za co zostaje skarcona. Aitana skarży się Pedrowi, że Benito ją zamknął i rozkazuje mu zwolnić go z pracy. On uważa, że prosi o zbyt wiele i próbuje udobruchać towarzyszkę. Następnie zostawia ją pod pretekstem samotnej przejażdżki motorem. Tak naprawdę jednak biegnie do Fiorelli i zabiera ją na wycieczkę.

Włoszka składa Pedrowi życzenia z powodu zaręczyn z Aitaną. Chłopak wyjaśnia, że spełnił jedynie żądanie babci. Obije zgodnie postanawiają zapomnieć o swoich partnerach i cieszyć się chwilą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.