„Kotka” – Odcinek 116: Edgar i Gisela zawierają sojusz z Lorenzą

W 116. odcinku telenoweli „Kotka”: Lorenza przyłącza się do planów zemsty Giseli i Edgara. Emisja 12 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Dorila odkrywa prawdziwe zamiary Lorenza. Kobieta przestaje się kryć i przyznaje, że chce się pozbyć synowej. Inés dowiaduje się od Rity, że Garabato odrzucił jej prośbę o spotkanie. Lorenza usiłuje nie dopuścić Esmeraldy do Pablita. Chłopiec uprzedza matkę przed Mónicą i mówi, że wspólnie z Lorenzą ją krytykują. Inés zazdrości Garabatowi, że odniósł sukces w życiu.

Cichy stara się przekonać Pabla, że dla dobra swojej rodziny powinien odseparować od niej Lorenzę. Niestety argumenty teścia nie zmieniają zdania Pabla na temat przemiany jego matki. Esmeralda szuka porozumienia z Lorenzą, lecz go nie znajduje. Cichy zleca Damianowi i mecenasowi Osorio sprawdzenie, w jaki sposób roztrwoniła się fortuna Martínezów-Negrete. Mónica uprzedza Lorenzę o tym, że Pablito doniósł na nie Esmeraldzie.

Lorenza, Gisela i Edgar jednoczą siły, by ponownie rozdzielić Pabla i Esmeraldę. Pablo próbuje udobruchać żonę, wręczając jej w prezencie pierścionek. Lorenza urządza scenę przed Esmeraldą, by następnie wmówić Pablowi, że jego żona się nad nią znęca. Przy okazji wytyka synowej, że przyjmuje drogie prezenty, choć wcale im się nie przelewa. Esmeralda naiwnie wręcz jej prezent od Pabla. Rey próbuje zgwałcić Inés. Niespodziewanie pojawia się Garabato i ratuje dziewczynę z opresji. Później proponuje jej pieniądze w zamian za zniknięcie, ale ona ich nie przyjmuje.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.