„Czas zemsty, czas miłości” – Odcinek 11: Powrót do Lizbony

W 11. odcinku telenoweli „Czas zemsty, czas miłości”: Jorge podejmuje decyzję o powrocie do Lizbony. Od poniedziałku 25 maja od godz. 9.00 na Player.pl

Mónica dowiaduje się od Miguela o porwaniu Mafaldy. Antônio wręcza Ramirowi pieniądze i prosi go o uwolnienie porwanej dziewczyny. Bia dowiaduje się o wypadku Salvadora i porwaniu Mafaldy. Wspólnie z Jorge i Nenem wyjeżdżają do Lizbony. Jorge próbuje podtrzymać na duchu Bię zamartwiającą się o rodzeństwo. Salvador zostaje wybudzony ze śpiączki. Tuż po odzyskaniu przytomności dostaje ataku. Lekarzom udaje się ustabilizować jego stan.

Antônio wykrada pieniądze z sejfu Miguela. Upewnia się, że jego wyczyn zostaje zarejestrowany przez kamery. Tiago jest zaniepokojony stanem zdrowia Hadje, gdy w trakcie kaszlu pluje krwią. Namawia ją na wizytę u lekarza. Mônica chce się dowiedzieć, co dokładnie spotkało jej syna, lecz nikt nie potrafi udzielić jej odpowiedzi. Antônio opowiada rodzinie Fonseca, że otrzymał telefon od porywaczy. Mężczyzna zapewnia, że rozmawiał z Mafaldą i prosił ją, żeby posłusznie wykonywała polecenia osób, które ją przetrzymują. Miguel i Otelo nie ufają mu. Bia przybywa do szpitala, w którym przebywa jej brat. Tiago cieszy się z jej powrotu.

Opracowanie novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.