„Czas zemsty, czas miłości” – Odcinek 9: Porwanie Mafaldy

W 9. odcinku telenoweli „Czas zemsty, czas miłości”: Salvador i Mafalda zostają napadnięci. Od czwartku 21 maja od godz. 9.00 na Player.pl

Bia i Jorge godzą się. Miguel otrzymuje wiązankę kwiatów. Nie wierzy jakoby miało to związek z przypadającą tego dnia piętnastą rocznicą śmierci rodziny Zé Marii. Nie bagatelizuje jednak sprawy i prosi Otela, aby porozmawiał z Joaquimem i dowiedział się, kto jest nadawcą. Gonçalo robi zdjęcia Williamowi oraz innym przemytnikom narkotyków, ukrywających twarze chustami. Wycofuje się, kiedy dochodzi do strzelaniny a z oddali słychać policyjne syren.

Bica odkrywa, że Jorge jest synem Joãoa Magalhãesa. Jorge udaje zaskoczonego wiadomością, że rodzina Bii pracuje w banku BBFF. Salvador i Mafalda padają ofiarą napaści. Mafalda zostaje porwana. Salvador zostaje potrącony przez samochód, gdy próbuje zatrzymać porywaczy. Jorge zabiera Bię nad amazońską rzekę, gdzie przygotował dla niej niespodziankę. Po przewiezieniu do szpitala Salvador trafia od razu na stół operacyjny. Mônica dowiaduje się, że został ciężko ranny. Wiadomość dociera również do Miguela i Antônia. Wszyscy troje kierują się do szpitala. Na miejscu Miguel słyszy, że Mafalda została porwana. Postanawia zataić tę wiadomość przed Moniką. Antônio podbiera pieniądze z sejfu brata.

Opracowanie novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.