„Czas zemsty, czas miłości” – Odcinek 12: Twarzą w twarz

W 12. odcinku telenoweli „Czas zemsty, czas miłości”: Jorge pojawia się na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Od wtorku 26 maja od godz. 9.00 na Player.pl

Rodzina Fonseca cieszy się z powrotu Bii. Jorge niespodziewanie pojawia się na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy banku i staje twarzą w twarz z Miguelem. Wyraża współczucie wobec mężczyzny za to, co spotkało jego rodzinę. Mônica nie opuszcza syna. Czuwa przy nim i mówi do niego, aby dodać mu sił. Pojawienie się José na zgromadzeniu przypomina Amandzie o łączącej ich przeszłości. Ich związek sprzed 16 lat rozpadł się, ponieważ on wybrał rodzinę.

Cláudia poznaje Mônikę. Kiedy zostaje sam na sam z Salvadorem, śpiewa mu piosenkę. Bia zwierza się Inês. Opowiada jej o przygodzie, jaka spotkała ją na hacjendzie. Cláudia pomaga w sporządzeniu portetu pamięciowego porywacza. Joaquim i Otelo podejrzewają, że może być nim Pezão. Mônica jest zrozpaczona wynikami badań Salvadora. Hadja dowiaduje się, że ma nowotwór. Miguel zaskakuje Jorge, gdy oznajmia mu, że wie o jego romansie z jego córką.

Opracowanie novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.